Новини

ДЕНЬ МЕХАНІКА 2019

 

Студенти Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. Петра Василенка 2 жовтня 2019 року прийняли участь у традиційному щорічному регіональному святі «День механіка-2019», котре відбулося на базі навчального центру ХНТУСГ імені П. Василенка.

Свято проводилося з метою: обміну науково-технічною інформацією вчених, інженерів та виробничників з ефективної експлуатації сучасної сільськогосподарської техніки в умовах Східного регіону України, а також з метою популяризації професії агроінженера, еколога та агронома.

Свято розпочалося з привітання учасників та гостей директором Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту, д.т.н. Віталіем Власовцем та  ректора ХНТУСГ, академік УНАН екологічних технологій Олександром Нанкою. З вітальним словом до присутніх також звернулися  начальник відділу Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Оксана Федишина, ректор Ніжинського агротехнічного інституту Василь Лукач, головний спеціаліст ДУ «Навчально-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» Володимир Шевченко та інші поважні гості. Вони побажали студентам стати переможцями у чесній боротьбі та отримати заслужені нагороди.

У святі взяли участь представники кількох аграрних університетів та понад 10 коледжів і технікумів.

Студенти Вовчанського коледжу ХНТУСГ ім. Петра Василенка прийняли участь у 8 конкурсах та зайняли наступні призові місця:

Рябоштан Максим Сергійович — «Кращий фахівець із виконання обробітку міжрядь» — І місце;

Горозій Вадим Віталійович — «Кращий фахівець із виконання оранки» — ІІ місце;

Міхайлов Владислав Миколайович — «Кращий налагоджувач» — ІІ місце;

Самойленко Богдан Сергійович — «Кращий фахівець з конструкції техніки» — ІІ місце;

Батулін Андрій Васильович — «Кращий водій» — ІІІ місце;

Сідунов Віталій Сергійович — «Кращий технік» — ІІІ місце;

Степаненко Дмитро Віталійович — «Кращий діагност»;

Бєліков Владислав Сергійович — «Кращий агроном».

Поки тривав підрахунок результатів змагань, студенти Вовчанського коледжу прийняли участь у спортивних змаганнях та турніру з лазертагу.

Закінчилося свято урочистою церемонією нагородження переможців змагань. Студенти, які стали переможцями були нагороджені спеціальними дипломами та цінними подарунками від спонсорів.

В заключному слові директор Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Віталій Власовець привітав студентів з перемогами і запросив  кращих з них продовжувати подальше навчання у  стінах ХНТУСГ.

В свою чергу директор Вовчанського коледжу ХНТУСГ Щербак Андрій Володимирович привітав команду коледжу та побажав їм якомога більше перемог і звершень в їхньому житті.

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Його головна мета — залучення населення України до занять спортом і фізкультурою, а також — пропаганда активного здорового способу життя.

Так, 14 вересня 2019 р. на стадіоні МЕЗ у місті Вовчанськ, відбулися змагання з пляжного волейболу. Серед команд були представники Вовчанського коледжу ХНТУСГ, Вовчанського медичного коледжу, команда Вовчанського районного відділу освіти, команда ПАТ «Вовчанський агрегатний завод», а також представники команд с. Білий Колодязь, с. Варварівка та с. Новоолександрівка. Від нашого коледжу прйимали участь студенти: Красноруцька Т., Лупенко М., Мельничук О., Голоско О. 

У запеклій боротьбі серед 11-ти жіночих команд наші дівчата посіли ІІІ місце. Команда юнаків виборола серед 8-ми чоловічих команд —  теж ІІІ місце. Вітаємо наших спортсменів з перемогою!!! Та бажаємо всім міцного здоров’я, великих досягнень і перемог!

 ДО УВАГИ  АБІТУРІЄНТІВ !!!

Наказ № 72 від 09 серпня 2019  року про зарахування на навчання (заочна форма навчання).

наказ на зарахування заочне відділення

Наказ № 71 від 06 серпня 2019 про зарахування на навчання. 

Наказ про зарахування 11 кл_

Рейтинговий список рекомендованих на бюджет від 01.08. 2019 р.

рейтинг 11 кл

 

 

Наказ_на_зарахування

Наказ_зарахування_контракт

 

 

 

 ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ВІТАЄМО!!!

 16 травня 2019 року відбулися обласні змагання з пожежно — прикладного спорту, в яких приймали участь 23 команди  області. Наші студенти Верченко Андрій та Цапков Вячеслав зайняли командне V місце.   

 

КРУГЛИЙ СТІЛ

23.05.2019 року  у  Вовчанському коледжі ХНТУСГ імені Петра Василенка відбулось засідання круглого столу за темою » Актуальні питання щодо статистичної методології, окремих показників соціального розвитку району, презентація статистичних видань.» Захід ініціювало Головне управління статистики у Харківській області за участі заступника начальника управління поширення інформації та комунікацій, начальника відділу поширення інформації та інформаційно — аналітичної роботи — Н. Герман, заступника начальника відділу аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища  управління аналізу статистичних даних — В. Гужвинської, начальника відділу статистики у Вовчанському  районі  — О. Хижняк.

Метою круглого столу був обмін між зазначеними закладами та установами. Зокрема, представники Головного управління висловили свою думку щодо високого рівня підготовки студентів спеціальності » Облік і оподаткування» і запросили наших студентів до співпраці.

 

В Україні 9 травня по всій території країни відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Так у нашому рідному місті Вовчанськ теж проходять урочистості з нагоди цієї знаменної дати. У святковому концерті взяв участь студент Вовчанського коледжу ХНТУСГ Пономарьов Владислав, гр. М-32, який виконав пісню «Ненавиджу тебе, війна».

 

ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

 

В переддень великого Дня перемоги  студентська спільнота Вовчанського коледжу ХНТУСГ долучилася до заходів, присвячених святу. Зокрема, адміністрацією закладу був запланований перегляд фільму  » Далекий постріл» . Памятаймо про великий подвиг нашого народу у війні!

 

 

МИ ЧЕМПІОНИ!

Студенти Вовчанського коледжу — справжні чемпіони. Про це свідчать чисельні перемоги нашої команди  під керівництвом Никоненко В.А.  Наша команда посіла абсолютне перше місце у Районній спартакіаді  з різних видів спорту.

ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ У

ВОВЧАНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ

 

 Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 р. №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці.

У 2019 році за ініціативою Міжнародної організації праці цей День проводився під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Безпека праці є важливою складовою в усіх сферах діяльності. Саме тому до  відзначення Всесвітнього дня охорони праці долучились працівники та студенти Вовчанського коледжу.

У рамках тижня охорони праці в коледжі було проведено ряд заходів, спрямованих на формування свідомої та активної позиції підростаючого покоління щодо значення і місця здорових та безпечних умов праці у різних аспектах життя суспільства.

Для студентів проведено відкриту виховну годину на тему «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» (Поляков О.В.). Метою заходу було сприяти підвищенню рівня зацікавленості студентської молоді в поглибленні знань та вивченні основних проблем у сфері безпеки та охорони праці.

Серед здобувачів освіти коледжу також проведено конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей». Учасники проілюстрували глибоке розуміння того, що праця має бути безпечною.

Було визначено переможців:

І місце – Гашпан Карина (гр. МБ-12);

ІІ місце – Лазебна Валерія (гр. Б-31);

ІІІ місце – Долгарьова Тетяна (гр. Б-21).

Для студентів груп М-21 та М-22 було організовано екскурсії на ПАТ «Вовчанський агрегатний завод» з метою ознайомлення з сучасними безпечними технологіями виробництва (Поляков О.В., Голубнича О.В.).   

Створення належних та безпечних умов для виконання трудових обов’язків працівниками – запорука уникнення випадків виробничого травматизму. Тільки спільними зусиллями можливо виконати завдання по забезпеченню конституційного права громадян на гідні умови праці.

 СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА

 

Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» ХНУМГ ім. О. М. Бекетова за організаційної підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 18 квітня 2019 року організовано проведення ІІ-го етапу Обласної студентської Олімпіади серед студентів  закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

Головною метою проведення Олімпіади виступило прагнення об’єднати і консолідувати всіх студентів з логічним мисленням і широким економічним кругозором, здатністю глибоко аналізувати інформацію і робити висновки, які добре володіють IT-технологіями та англійською мовою.

Взяли участь і наші студенти, які гідно захистили честь коледжу: студентка групи Б-31 О. Комишанець нагороджена грамотою за високий теоретичний рівень. Вітаємо наших студентів та викладачів циклової комісії, які готували студентів (Роскошна Л. І., Огулькова Л. М.).

ПЕРЕМОГА У СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ З ВОЛЕЙБОЛУ.

06 квітня 2019 року у ФОК м. Вовчанська відбулися спортивні змагання з волейболу серед учнів 10-11 класів шкіл міста та району. В змаганях також прийняли участь студенти-першокурсники Вовчанського колежду. Команда коледжу посіла перше місце і була нагороджена медалями та кубком. Вітаємо переможців! 

 

 

 

ФЕСТИВАЛЬ «ВЕСНЯНI ПАРОДІЇ»

21 березня 2019 року на базі Харківського державного автотранспортного коледжу був проведений фестиваль «Весняні пародії» серед студентiв спеціальності 071 «Облік і оподаткування» і «Бухгалтерський облік». У фестивалі взяли участь 7 команд з коледжів Харкова і області, в тому числі і команда Вовчанського коледжу ХНТУСГ. Такого роду фестиваль проводитися вже 3 роки поспіль і сприяє виявленню та розвитку обдарованої молоді серед студентів, а також популяризації професії бухгалтер. Команда Вовчанського коледжу гідно представила свій навчальний заклад і була відзначена грамотою.

ХVІІІ ОБЛАСНА НУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

22 лютого 2019 року на базі ДВНЗ «Харківський коледж транспортних технологій» відбулася Обласна науково-практична конференція педагогічних працівників ЗВО І-ІІ р.а. за темою «Шляхи і методи популяризації підготовки молодших спеціалістів в умовах реалізації закону України «Про освіту»», в якій взяв участь і наш коледж: на виставці методичних матеріалі були представлені найкращі розробки викладачів та майстрів виробничого навчання, підготовлені доповіді та статті Бондарєвою Т. П., Боговєсовим О. С., Захаровим Д. А., Лисенком О. К., Бороденком М. О., Роздайбедою Ю. О. 

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ  ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

19 лютого 2019 року у Вовчанському коледжі відбувся виховний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Небесною сотнею називають  українців,  які загинули в центрі  Києва,  на Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули під час масових акцій протесту  протягом зими 2013-2014 років. Герої Небесної Сотні назавжди змінили Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух.

 Присутні на заході викладачі і студенти  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Виховний захід розробив і провів викладач Никоненко В.А.  

СТУДЕНТСЬКА НАРАДА

За ініціативи Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних закладів вищої освіти Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» повідомляє про проведення Skype-наради, яка відбудеться 19.02.2019 о 14:00 в on-line-режимі. Наш заклад взяв участь у цьому заході. Обоворювалися питання:

 1. Про проведення конкурсу «Софіївські зорі».
 2. Про засідання чергової Об’єднаної ради студентського самоврядування.
 3. Нагальні питання, що турбують студентську молодь.

У конференції взяли участь голова студентської ради коледжу — Пономарьов В. та заступник — Саврань В.

Концерт до Дня Воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого у РБК відбувся концерт з нагоди Дня Воїнів-інтернаціоналістів та 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану. 

Наші студенти були учасниками концертної програми: Шепеленко К. та Пономарьов В.

Закон України Про вищу освіту

ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ 2019

05 лютого 2019 року у приміщенні районного будинку культури відбувся «Ярмарок професій». Цей захід відвідало приблизно 300 учнів 9-х, 10-х та 11-х класів міста Вовчанськ та Вовчанського району. Представники Вовчанського коледжу теж були запрошені і представили свій навчальний заклад на ярмарку професій.  Відповідальний секретар прийомної комісії Захаров Д.А. та студенти ІІ курсу відділення «Агроінженерія» Потапенко К. і Сокольський Б. надавали інформацію щодо вступу до Вовчанського коледжу та відповідали на всі запитання, що виникали у відвідувачів.

 

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

5 лютого 2019 року розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи — учасника ЗНО:

 • для студентів закладу вищої освіти (коледж), які здобувають в поточному році повну загальну середню освіту, – категорія «Студент закладу вищої освіти»;
 • якщо особа має атестат (здобула повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де навчається зараз (чи продовжує навчатися) — категорія «Випускник минулих років».

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Студенти закладів вищої освіти, які в 2019 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

 • копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
 • 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;
 • реєстраційну картку.

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського  центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2019».

У м. Харків пункт реєстрації буде діяти на базі: Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Центр довузівської освіти, кімната 6-53.

ОСОБЛИВІ (СПЕЦІАЛЬНІ) УМОВИ

Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проведення ЗНО, повинні разом з пакетом документів надати медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

ПРИЧИНІ ВІДМОВИ У РЕЄСТРАЦІЇ

 • ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;
 • надання недостовірної інформації;
 • подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;
 • відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;
 • неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;
 • неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ВИЩОЇ МАТЕМАТИКИ

Проведення відкритих занять — це один із шляхів обміну досвідом, адже, готуючись до приходу відвідувачів, викладач намагається продемонструвати найкращі свої методичні родзинки. Нещодавно у коледжі було проведено відкрите заняття з вищої математики викладачем Лугових Тетяною Ігорівною. Тема була складною та цікавою — розв’язання лінійних рівнянь методом Крамера. Тетяна Ігорівна чудово впоралася з поставленими завданнями. Студенти працювали активно, проявляючи зацікавленість.

 І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА !!!

Спорт в житті студентів Вовчанського технікуму  ХНТУСГ посідає важливе місце.  І це багато в чому залежить від особистості викладача . Наших студентів виховує спеціаліст з величезним досвідом  та майстерністю  — Никоненко Валерій анатолійович. Як результат  — абсолютні перемоги  майже у всіх  видах спорту в районних змаганнях. Вітаємо  наших переможців.

ПЕРШІСТЬ З ВОЛЕЙБОЛУ У ВОВЧАНСЬКОМУ ТЕХНІКУМІ ХНТУСГ

Щорічно у Вовчанському технікумі ХНТУСГ проводяться спортивні змагання з різних видів спорту під керівництвом викладача фізичної культури та виховання, спеціаліста вищої категорії Никоненка В. А. Традиційно до цих змагань залучені студенти всіх курсів. Це дає молоді можливість не лише підтримувати фізичну форму, але й розвивати вміння працювати в команді та досягати поставлених цілей.

08.11. 2018 року було  проведено спортивні змагання  на першість технікуму з волейболу серед команд спеціальності 208 «Агроінженерія». У змаганнях прийняли участь шість груп. У запеклій боротьбі переможцем змагань стала група М — 41 ( капітан Голоско Олександр), ІІ місце — група М -31 (капітан Сорочан Микола), ІІІ місце — група М -11 (капітан Сабатович Єгор ).

Вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів!!!

 

СВЯТКУЄМО РІЧНИЦЮ ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ!

27.10.2018 року м. Вовчанськ, громади Вовчанського району та колективи всіх організацій, в тому числі і колектив студентів та викладачів Вовчанскього технікуму ХНТУСГ зустрічали високих гостей — Юлію Світличну.

Студенти та педагоги технікуму підготували виставку квіткових композицій «Квіти Вовчанщини» (Кравченко Н. О., Черніченко О. І.) та взяли участь у флеш-мобі «Україна — єдина родина» (директор Гречкін Ю. В. та викладачі зі студентами).

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ МІЖНАРОДНОГО

МОВНО-ЛІТАРЕТУРНОГО КОНКУРСУ ім. Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Вшанування творчості батька нашого, Тараса Григоровича Шевченка, — це один із важливих елементів патріотичного виховання молоді. 18. 10.2018 р. у нашому закладі освіти відбулося урочисте відкриття вже традиційного Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка. Захід був організований спеціалістом вищої категорії, викладачем-методистом Кравченко Н. О. та спеціалістом вищої категорії Посоховою В. О. Студенти продемонстрували щиру зацікавленість творчістю Кобзаря. Викладачами та методистом D. Ph. Бондарєвою Т. П. були підготовлені архівні матеріали та документи про життєвий шлях Тараса Григоровича. Свято пройшло на високому рівні та в теплій творчій атмосфері.

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ У ВОВЧАНСЬКОМУ ТЕХНІКУМІ ХНТУСГ

28.09.2018 р. у Вовчанському технікумі ХНТУСГ відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора, директора СТОВ «АФ ім. Т. Г. Шевченка» Вовчанського району Супруна Олега Миколайовича.
На лекції були присутні студенти ІІ курсів , викладачі економіних дисциплін та адміністрація технікуму.

 

ВІТАЄМО  ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

09 вересня 2018 року на міському стадіоні відбулися  районні змагання з пляжного волейболу, присвячені Дню фізичної культури і спорту. Команда технікуму  у складі Голоска Олександра ( гр. М- 41) та Мельничука Олександра (гр. М — 32) перемогла та посіла почесне перше місце. Вітаємо переможців!!!

                                                                              КОНКУРС «КРАЩИЙ ЕЛЕКТРОМОНТЕР»

23.05.2018 року на базі нашого технікуму був проведений конкурс з робітничої професії «Кращий електромонтер» серед студентів ІІІ курсу (групи М-31 та М-32). Програмою конкурсу було заплановано: проходження студентами тестування з теорії, а також виконання практичних завдань (виявлення несправностей в електроприладах). Організаторами конкурсу (Мітрошин М. Г., Перепелиця Ю. Г., Кравченко Н. О. (куратор), Лугових Т. І.(куратор)) були підготовлені цінні подарунки для переможців, які вручив голова журі конкурсу – директор Вовчанського технікуму ХНТУСГ Гречкін Ю. В.

Регіональний конкурс «Студент року — 2018»

15 травня 2018 року в м. Полтава на базі Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії відбувся регіональній конкурс студентської молоді «Студент року — 2018». До участі у конкурсі було допущено 13 навчальних закладів вищої освіти. В черговий раз студенти з Харківської, Полтавської, Луганської та Донецької областей з гідністю представляли свої навчальні заклади. Конкурс проходив в чотири етапи: жеребкування, самореклама «Я — гордість України», «Інтелектуальний конкурс», «З усіх професій моя — найліпша». Вовчанський технікум представляв студент ІІ курсу, гр. М-22 Владислав Пономарьов, який отримав грамоту та став переможцем у номінації «Активіст року 2018». Вітаємо, Владслав, так тримати!

73-я річниця перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня  відзначення 73-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні розпочалися урочистою ходою, в якій взяли участь ветерани Другої світової війни, адміністрація міста Вовчанськ, діти війни та ветерани праці, представники трудових колективів підприємств, організацій, установ, школярі та громадськість.    Студенти Вовчанського технікуму також   прийняли участь в урочістій ході та покладенням квітів та гірлянди Слави до підніжжя Пам’ятника загиблим воїнам вшанували пам’ять воїнів, що загинули в боях за визволення нашого Вовчанська.

«Свічка пам ‘яті»

8 травня 2018 року увечері студенти технікуму прийняли участь в акції «Свічка памꞌяті» з нагоди Дня пам’яті та примирення в знак глибокої скорботи за тими, хто віддав своє життя в кровопролитній боротьбі  за наше мирне майбутнє. Учасники ходи запалили свічки пам’яті героям–визволителям.  Біля Монументу Слави присутні хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто віддав своє життя, визволяючи нашу рідну землю від ворога. У нашій пам’яті герої вічно живі. Вони віддали своє життя заради миру і нашого спокою.

День відкритих дверей

Вже стало традиційним проведення Дня відкритих дверей у нашому навчальному закладі – 27 травня  у приміщенні нашого навчального закладу зібралися усі бажаючі стати абітурієнтами, а згодом і студентами технікуму . Актова зала була переповненою і ледь вмістила усіх бажаючих, тих, хто б хотів ознайомитися з нашим технікумом  та умовами прийому до нього.
Гостями технікуму були не лише мешканці м. Вовчанська і району, але й сусідніх районів.  Велику цікавість технікум викликав саме у школярів.   Зустріч захопила всіх.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор технікуму Гречкін Ю.В. З Правилами прийому, умовами вступу до навчального закладу усіх присутніх познайомив відповідальний секретар приймальної комісії Чигринов І.В.

Студенти  привітали гостей невеличким концертом. Згодом гості були  запрошені  на спортмайданчик , де відбувалися веселі конкурси та спортивні змагання. Для абітурієнтів та їхніх батьків  були проведені екскурсії. Дехто  спробував відчути себе справжнім студентом – побувати у світлих лабораторіях, аудиторіях, спеціалізованих кабінетах, приміщеннях для практичного навчання, спортивному залі. Вражень не передати. Наприкінці  зустрічі усіх бажаючих частували смачною польовою кашою та гарячим чаєм. Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу  абітурієнти та їхні батьки — вони мали змогу поспілкуватися зі студентами та викладачами,  отримати інформацію, яка їх цікавила, а технікум — надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі!

  Шановні абітурієнти! Ласкаво просимо вас до нашого навчального закладу!

Студентська спартакіада

26 . 04. 2018 року на стадіоні агрегатного заводу відбулася літня спартакіада студентської молоді, у якій взяли участь команди Вовчанського технікуму, медичного коледжу та Старосалтівського ліцею. Програма змагань спартакіади , з якою спортсменів ознайомив головний суддя змагань ,  директор КП «Спорт для всіх», як і минулого року, включала в себе забіги на 100, 400 та 800 метрів, змішану естафету  4*100 метрів, стрибки у  довжину, а також змагання з мініфутболу та пляжного волейболу. Переможці минулорічної спартакіади, а це була клманда нашого технікуму, поступатися лаврами  переможця яж ні як не бажали, і місця учасники спартакіади розділили між собою таким чином: І місце — команда технікуму, ІІ місце — команда медичного технікуму, ІІІ місце — команда Старосалтівського ліцею.  Команди  були нагороджені кубками, дипломами та  медалями відповідного ступеня.  Свято спорту принесло і учасникам і вболівальникам  лише позитивні емоції.

Дивись далі

Педагогічна рада

26.04.2018 року у  Вовчанському технікумі ХНТУСГ відбулася позачергова педагогічна рада, на якій слухали про стан вибору підручників для 10 класу (2018 рік) — лист Міністерства освіти і науки України від 11.04.2018  № 176.

Протокол засідання

Результати вибору

Акредитаційна експертиза у Вовчанському технікумі ХНТУСГ

З 27.03 по 29.03 2018 р. на базі Вовчанського технікуму ХНТУСГ працювала експертна комісія з питань акредитації спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» у такому складі: Панцир Ю. І., кандидат технічних наук, доцент, декан інженерно-технічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету; Буняк І. І., спеціаліст вищої категорії, завідувач відділення Відокремленого підрозділу НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж».
Експертами були перевірені навчальні приміщення та лабораторії Вовчанського технікуму, вся документація стосовно освітнього процесу, проведені комплексні контрольні роботи зі студентами з дисциплін, визначених експертами.
Внаслідок всебічної перевірки експертна комісія дійшла висновків, що Вовчанський технікум ХНТУСГ надає освітні послуги зі спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» відповідно до державних вимог та стандартів освіти.

 Переглянути експертні висновки акредитаційної експертизи

 

«ЗМАГАЄМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ»

Вшанування пам’яті видатних українських письменників та поетів – це те, що завжди об’єднувало українців, надихало їх на творчість та підтримувало патріотичний дух. Наші студенти завжди були учасниками різноманітних конкурсів, присвячених творчості і Тараса Шевченка, і Лесі Українки, й інших видатних митців.
17 березня 2018 року у м. Чернівці (Буковина) відбувся фінальний етап ХІV Всеукраїнського конкурсу імені Лесі Українки. Попередній етап конкурсу, у якому взяли участь і наші студенти – Гончарова Ірина ( І місце, викладач Бондарєва Т. П., к.філ.н., спеціаліст вищої категорії) та Михайлов Владислав (ІІІ місце, викладач Посохова В. О., спеціаліст вищої категорії), проводився у м. Полтава. На конкурс було представлено майже 4000 робіт у різних номінаціях, серед учасників – представники з Італії, Норвегії, Молдови, Росії.

Гончарова Ірина, студентка І курсу групи МБ-12, ставши абсолютним переможцем у цьому

конкурсі, була запрошена на урочисте нагородження до м. Чернівці.  Під час подорожі до Західної України разом з викладачем Бондарєвою Т. П. наша студентка відвідала визначні місця м. Львів , м. Чернівці, м. Київ.

Конференція з БЖД

21.02.2018 року на базі Харківського державного політехнічного коледжу відбулася міжвузівська науково-практична конференція „Безпека життєдіяльності у сучасному житті”, в якій активну участь взяв і наш технікум, а саме: студентка ІІ курсу Іванова М. виступила з доповіддю „Актуальні питання БЖД”, за що була нагороджена грамотою та іменним подарунком – книгою з автографом від харківського поета В. Водолажського.

З 01.03.2018 року  змінено  розмір плати за проживання у студентському  гуртожитку.

Наказ про встановлення плати за проживання у гуртожитку

Наказ МОН від 28.03.2011 року № 284/423/173

 

 ДЕНЬ ЮНОГО ВОЇНА 

19.02.2018 у Вовчанському технікумі ХНТУСГ імені Петра Василенка був проведений «День юного воїна», в якому прийняли участь групи першого курсу. Були запрошені представники РВК та організації учасників АТО, які провели бесіду зі студентами з питань національно-патріотичного виховання. Протягом заняття студентів ознайомили з принципами вогневої підготовки, будовою та бойовою характеристикою АКС-74у, ручних осколкових гранат, РПГ. Також було організовано перегляд фільму «Кіборги» та оголошено хвилину мовчання за загиблими під час проведення АТО та Небесної Сотні.

 

БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ — ПОДОРОЖ

08.02.2018 року в рамках місячника педагогічної майстерності та підготовки до атестації у конференц-залі було проведено відкрите бінарне заняття з іноземної мови та української літератури (викладачі: Бондарєва Т. П., кандидат філологічних наук, спеціаліст вищої категорії, Харківська А. В., спеціаліст). На занятті, крім принципів бінарності, використовувалися: робота в групах, рольові ігри, кейс-метод, «Закінчи речення», технічні засоби навчання, поглиблені міжпредметні зв’язки тощо.

 

 

 

ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ВОВЧАНСЬКОУ ТЕХНІКУМІ

Патріотичне виховання нашої молоді – це одне із завдань сучасної освіти, адже саме таким чином ми, педагоги, формуємо особистість свідомого громадянина.

Так, 24.01.2018 року наш технікум відвідали  з лекцією наші ветерани, які розповіли студентам І курсу про визволення Харківщини від німецьких загарбників. Студенти були щиро вдячні героям за той далекий подвиг, який дав нашому молодому поколінню можливість жити на вільній землі.

 

 

ЕФЕКТИВНЕ СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ  — ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ І ВИХОВАННЯ

10.01.2018 р. у конференц-залі технікуму відбулося пленарне засідання VІ Загальнотехнікумівської педагогічної конференції на тему «Ефективне студентське самоврядування – запорука успішного навчання і виховання». Свої доповіді представили понад 20 викладачів, розкривши всебічно суть та перспективи студентського самоврядування не лише в Україні, але і за кордоном. Під час пленарного засідання розглядалися різні аспекти теми, а саме: Гречкін Ю. В., директор Вовчанського технікуму ХНТУСГ, спеціаліст вищої категорії, виступив із доповіддю «Студентське самоврядування в Україні: історичний аспект»; Бондарєва Т. П., методист, кандидат філологічних наук, спеціаліст вищої категорії, представила повідомлення «Студентський лідер: хто він?»; Лугових Т. І., спеціаліст ІІ категорії – «Ефективне студентське самоврядування – запорука успішного навчання і виховання»; Роскошна Л. І. – «Студентське самоврядування»; Харківська А. П. – «Студентське самоврядування в сучасній Україні. Українська асоціація студентів»; Кравченко Н. О., спеціаліст вищої категорії, – «Стратегії студентського самоврядування»; Мітрошин М. Г., спеціаліст ІІ категорії, – «Ефективне студентське самоврядування – запорука успішного навчання і виховання».

Після пленарного засідання усім присутнім було запропоновано продовжити обговорення основних проблем теми на секційних засіданнях.

За результатами проведення конференції був надрукований збірник наукових статей і доповідей, який поповнив базу методичного кабінету технікуму.

 

 16.12. 2017 року на базі Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу НТУ «ХПІ» та Коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ були проведені обласні етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика відповідно. У зазначених заходах взяла участь команда і Вовчанського технікуму ХНТУСГ, яка у повному складі гідно захистила честь нашого закладу освіти, посівши такі місця:

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської

 молоді імені Тараса Шевченка

№ з/п ПІБ учасника Група Місце Викладач
1 Гончарова Ірина МБ-12 7 Бондарєва Т. П.
2 Іванова Маргарита М-21 13 Бондарєва Т. П.

 Міжнародний конкурс з української мови   імені Петра Яцика

№ з/п ПІБ учасника Група Місце Викладач
1 Профатілова Аліна Б-31 17 Кравченко Н. О.
2 Сокольська Вікторія МБ-12 25 Посохова В. О.
3 Гаврасов Олександр М-22 44 Кравченко Н. О.

 

 МОВНИЙ КОНКУРС 

ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

29.11.2017 року у Вовчанському технікумі ХНТУСГ був проведений І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. Участь у конкурсі взяли студенти І та ІІ курсу (групи МБ-12, М-11, М-21, М-22, Б-21)
Відповідно, честь нашого технікуму на ІІІ етапі (обласному) будуть захищати студенти Гончарова І. (МБ-12) та Іванова М. (М-21) (викладач – Бондарєва Т. П.).

За результатами конкурсу переможцями стали:

Серед студентів першого курсу:

Місце Кіл-ть балів Прізвище Група Викладач
І 27 Гончарова Ірина Юріївна МБ-12 Бондарєва Т. П.
ІІ 20,5 Потапенко Кристина Сергіївна МБ-12 Бондарєва Т. П.
ІІІ 15 Неминущий Ігор Анатолійович М-11 Посохова В. О.
ІV 14 Самойленко Михайло Сергійович М-11 Посохова В. О.

Серед студентів другого курсу:

Місце Кіл-ть балів Прізвище Група Викладач
І 31 Іванова Маргарита Іванівна М-21 Бондарєва Т. П.
ІІ 27,5 Морозова Вікторія Олександрівна Б-21 Посохова В. О.
ІІІ 22,5 Пономарьов Владислав Володимирович М-22 Посохова В. О.
ІV 22 Бєліков Владислав Сергійович М-21 Бондарєва Т. П.
V 19 Сергієнко Олексій Андрійович М-21 Бондарєва Т. П.

ЗИМОВА СПАРТАКІАДА

 30 листопада відбулася Спартакіада студентської молоді  серед учбових закладів Вовчанського району. В ній приймали участь команди Вовчанського технікуму  ХНТУСГ, Медичного коледжу, Ст. Салтівського аграрного ліцею.

Спортсмени змагалися з таких видів спорту як:  футзал, волейбол (дівчата),настільний теніс,шахи, шашки.

Команда технікуму в загальному заліку зайняля І місце , Медичний коледж — ІІ місце, Ст. Салтівський аграрний ліцей  — ІІІ місце.

по видам спорту : футзал —  І  місце, волейбол — ІІ місце, настільний теніс — І місце, шахи- І місце, шашки — ІІІ місце .

Вітаємо усіх  переможців. Бажаємо нових спортивних досягнень.

 

 

Школа педагогічної майстерності

14.11. 2017 року під керівництвом методиста Бондарєвої Т. П. та завідувача відділення Щербака А. В. відбулося засідання Школи педагогічної майстерності, на якому були присутні молоді та малодосвідчені викладачі нашого технікуму. Тема засідання – «Мотивація навчальної діяльності». Під час тренінгу розглядалися актуальні питання: це і робота зі студентами з низькою мотивацією, і шляхи підвищення рівня навченості молоді за умов їхньої дезадаптації до освітнього процесу та закладу освіти тощо.Далі

Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційна робота є однією з ключових задач кожного педагога Вовчанського технікуму. Виїзні агітаційні акції, проведення днів відкритих дверей, відвідування профорієнтаційних заходів – все це сприяє виконанню стратегічного завдання – забезпечити набір студентів. Саме з цією метою  09.11.2017 року  Вовчанський технікум взяв участь у ХІІ Міжнародній виставці освітніх закладів «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном» та був уключений у каталог закладів освіти України. Виставка проводилася у Палаці Спорту (м. Харків).

 На семінарі

07.11.2017 року на базі Коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ відбулося розширене засідання навчально-методичної комісії закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації Міністерства освіти і науки України з впровадження педагогічних інновацій під головуванням завідувача лабораторії педагогічних інновацій структурного підрозділу МОН ДУ «НМЦ «Агроосвіта»» Лихогод Н. Г. Тема засідання: «Інноваційні методи формування професійної майстерності сучасного викладача».
У заході взяли активну участь заступник директора з навчальної роботи Щибря Т. В., методист технікуму Бондарєва Т. П., завідувач відділення Щербак А. В., за що були нагороджені сертифікатами.

 На конференції 

27 жовтня 2017 року на базі Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Поєднання інноваційних та традиційних технологій навчання української та іноземних мов як чинник забезпечення дієвості знань», у якій взяли активну участь усі викладачі-філологи нашого технікуму.

Так, на пленарному засіданні в ХТЕІ виступили Харківська А. В. та Кравченко Н. О. Виступ наших викладачів здобув високу оцінку експертів, які були присутніми на конференції, а саме: Дроздової І. П., доктора пед. наук, професора, академіка, Романової О., кандидата філ. наук, доцента тощо.

Зустріч через 50 років

Щорічно  традиційно у нашому навчальному закладі відбуваються зустрічі випускників. Ось і цього року за ініціативи викладача Вовчанського технікуму Резнікова В.П. зібралися колишні студенти випуску 1967 року.

Палкі привітання, спогади про юність , розповіді про досягнення – ось лише частина миттєвостей. Помітною особою серед тих, хто приїхав на зустріч, був генеральний директор російської компанії МФС — Віктор Іванович Нестеренко.

Приємні студентські спогади налаштовували присутніх на дружню атмосферу, яка панувала і під час екскурсії по території навчального закладу, і під час подорожі пам’ятними місцями нашого Вовчанська.

Не дарма кажуть: «Роки – людину не змінюють». У нашому випадку ми бачимо, що студенти випуску 1967 року придбали і досвід, і сивину на скронях, але аж ніяк не загубили з роками ні студентського запалу, ні витівок, ні почуття юнацького гумору.

Наші випускники домовилися зустрітися ще через 10 років.

 

Наша команда зуміла відтворити у виступі студентський дух. Свято творчості запам’ятається надовго.

 

Удосконалення освітнього процесу 

Сучасне суспільство перебуває у стадії стрімкого інформаційного розвитку, що відповідним чином впливає і на розвиток освітнього процесу: зараз важко уявити його якісним без використання інформаційно-комунікаційних технологій.  Такі вимоги часу ставлять педагогів в умови постійної необхідності у саморозвитку. Виникає потреба не лише поновлювати свої фахові знання, вміння та навички, але і набувати нових компетентностей, залучаючи у освітній процес новітні педагогічні технології.

Саме з метою обміну досвідом, методичного розвитку 5 січня 2017 року у Вовчанському технікумі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася V Загальнотехнікумівська педагогічна конференція на тему: «Удосконалення освітнього процесу засобами ІКТ».Читати далі

 

26  листопада — День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

%d0%b2%d0%b8%d1%85%d0%be%d0%b2%d0%bd%d0%b0Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами: 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Указом Президента Віктора Андрійовича Ющенка було запро­ваджено День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, який щороку відзначається у четверту суботу листопада.25 листопада 2016 р. у Вовчанському  технікумі викладачем, Захаровим Дмитром Анатолійовичем,  було проведено відкриту виховну годину присвячену пам’яті тих, хто загнув від голодомору 1932-1933 років.

Студенти вшанували  пам’ять безвинно заму­чених голодом та політичними репресіями людей, з  дотриманням традицій  вшанування помер­лих і загиблих.

 


Фестиваль «Веснянi пародii» Ф

5