Новини

За сприянням народного депутата України  Дмитра Шенцева, депутата Харківської обласної ради Микити Шенцева та депутата Чугуївської районної ради Харківської області  Дмитра Захарова в межах реалізації плану національно-патріотичного виховання  01  жовтня  2021року  студентська молодь Відокремленого структурного підрозділу  « Вовчанський фаховий коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства  імені Петра Василенка» відвідала меморіальний комплекс -музей Дробицький Яр.

При  в’їзді в Дробицький Яр, перше що кидається в очі – це надпис на меморіальній дошці «Тут місце, де мертві вчать живих». Зустрічала студентів директорка музею Ірина Іванівна Ференцева. Затамувавши подих, майже 2 години слухала молодь  розповідь про страшні криваві часи 1941-1943 рр., які відбулися в м. Харкові. Ірина Іванівна розповіла декілька історій чудового спасіння, але в основному це були трагічні події. За кожною людською долею відчувався біль, розпач, трагедія.

Вшанували студенти пам’ять жертв нацизму хвилиною мовчання, поклали квіти і залишили  в книзі відгуків свої враження, пообіцявши що таке ніколи більше не повториться.

Але життя продовжується…

Студентів чекала уже приємна, житттєрадісна новина. Благодійний фонд Шенцева подарував подорож до Фельдман  ЕкоПарку. Представники фонду вручили подарунки, а екскурсовод розповіла цікаві факти про мешканців зоопарку. На згадку молодь зробила світлини, погуляли алеями парку, помилувалися композиціями і втомлені та задоволені повернулися додому.

Адміністрація, педагогічний та студентський колективи коледжу висловлюють щирі слова вдячності за організацію благодійної поїздки народному  депутату України  Дмитру Шенцеву, депутату Харківської обласної ради Микиті Шенцеву та депутату Чугуївської районної ради Харківської області  Дмитру Захарову. Такі екскурсії дають можливість молоді доторкнутися до подиху історичних подій рідного краю та розважити свій досуг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *