Студентське життя,  Студентське життя

Тиждень української мови

Національно-партріотичне виховання є одним із аспектів виховної діяльності Вовчанського технікуму, який реалізується відповідно до вимог часу та нормативно-правової бази Міністерства освіти і науки України з цього питання.

Так, в період з 7.11 по 11.11.2016 р. викладачами української мови Посоховою В. О. та Кравченко Н. О. разом з методистом Бондарєвою Т. П. був проведений тиждень української мови з нагоди відзначення Дня української писемності та мови.

В рамках тижня були сплановані заходи, а саме: тематична виставка матеріалів (стендові доповіді «Видатні українські мовознавці», «Вислови про українську мову», «Вірші про українську мову») до уваги студентів та всіх бажаючих, були проведені виховні години для першого і другого курсу «Мова – душа народу», літературні читання «Найкращий знавець української поезії», засідання кураторів щодо національно-патріотичного виховання, під час якого обговорювалася актуальність виховної роботи з молоддю, надані методичні рекомендації щодо цього питання та нормативна база (Стратегія національно-патріотичного виховання на 2016-2020 р.р., Лист МОН України від 07.10.2016 р.щодо використання державної мови у закладах освіти тощо).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *