Студенту

1939-1945

Ніколи знову

 

Напередодні заходів з відзначення у 2016 році 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни, у Вовчанському технікумі ХНТУСГ імені Петра Василенка відбулась тематична виховна година.

may_16_5

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу — його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Урок мужності присвячений пам’яті жертв Другої світової війни — це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.


Веселе свято Масляної!

12 березня 2015 року на центральній міській площі міста Вовчанська відбулося грандіозне святкування Масляної. У святі брали участь колективи різних міських організацій серед яких, звичайно ж, і колектив Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка.

На площі звучали веселі пісні, проводилися різноманітні конкурси, виставки та спортивні змагання. Всіх учасників свята пригощали смачними налисниками, цукерками та запашним чаєм.

Незважаючи на прохолодну погоду, яка панувала в цей день, свято Масляної — вдалося!


 

ДЕНЬ ВСІХ ЗАКОХАНИХ

11 лютого у Вовчанському технікумі відбулася святкова дискотека з приводу Дня всіх закоханих. Танці розпочалися ввечері після
невеликого концерту та супроводжувались веселими конкурсами,  в яких всі присутні  із задоволенням  брали участь. Самі веселі та жваві отримували подарунки у вигляді солодких призів, а переможці конкурсів отримали подарунки, які залишаться на пам’ять.

 Відвідали дискотеку та брали учать у конкурсах не тільки студенти технікуму, але й студенти медичного коледжу та школярі інших учбових закладів.

Молодь  охоче танцювала  під запальну музику та весело проводила час.


«ПРАЗДНИЧНЫЙ НОВОГОДНИЙ КОНЦЕРТ».

28 декабря 2015 года в Волчанском техникуме состоялся праздничный новогодний концерт, подготовленный силами членов студенческого совета и активными участниками художественной самодеятельности техникума.

 

Традиционно  вначале концерта всех присутствующих поздравил с праздником директор нашего учебного заведения —  Гречкин Юрий Владимирович.

Весь вечер наши артисты дарили зрителям хорошее настроение: смешные новогодние сценки, песни, зажигательные танцы — все это создало праздничную атмосферу.


 

«Ну-мо, хлопці!»

8 грудня 2015 року у Вовчанському технікумі ХНТУСГ імені Петра Василенка відбулися військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України, «Ну-мо, хлопці!». У змаганнях приймали активну участь студенти першого курсу, груп М-11, МБ-12. Свято відбувалося у спортивному залі.

На святі були присутні гості. Серед запрошених були: викладач Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка Мітрошин Микола Георгійович, учасник бойових дій в зоні АТО — Хайло Сергій Миколайович та директор технікуму Юрій Володимирович Гречкін. Також в зал були запрошені студенти 2 курсу, які вболівали за своїх молодших друзів. Гостям запропонували виступити в якості журі.

Fizra_1
Журі

Головним суддею змагань був викладач фізичного виховання Никоненко Валерій Анатолійович.

Конкурсна програма розпочалася з шикування, рапорту капітанів, представлення девізу та емблеми команди, після чого учасники почали готуватися до естафети, в якій спортсмени показали свою спритність, витривалість, швидкість у виконанні поставлених задань.

Fizra_2
Перший конкурс
Fizra_7
Естафета. Учасники: Копійченко Максим, Власенко Микита.
Fizra_8
Естафета. Учасники: Романцов Денис, Ісаєв Євген.

 

 

 

 

 

 

 

Далі змагання продовжились конкурсом «Рота, підйом!», де потрібно було продемонструвати швидкість та акуратність при одяганні форми. Студентів-учасників активно підтримували глядачі.

Fizra_10
«Рота, підйом!». Учасники: Копійченко М., Кравченко М., Сокольський М.
Fizra_11
«Рота, підйом!». Учасники: Портянко В., Набока А., Романцов Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

Після веселого конкурсу, журі підраховувало бали, а учасники та глядачі відпочили, слухаючи музичний подарунок.

 

Fizra_12
Номер художньої самодіяльності у виконанні студентів Зозулі Д., Савраня В., Хміленка Р.
Серебреніков Ю.
Серебреніков Ю.

Після оголошення балів конкурсна програма продовжилася такими конкурсами як: «Стройова підготовка», «Спецназ», «Надання першої медичної підготовки», «Перетягування канату».

Fizra_13
Команда групи МБ-12.
Fizra_14
Команда групи М-11.
Fizra_16
Сокольський Микола
Fizra_15
Передистий Вадим.
Fizra_20
Конкурс «Три богатиря», учасники — Набока А., гр. МБ-12; Оковитий Г., гр. М-11.
Fizra_21
Конкурс «Надання першої медичної допомоги». Зліва на фото: «потерпілий» — Сокольський М., «волонтер» — Саврань В. Справа на фото: «потерпілий» — Романцов Д., «волонтер» — Власенко М.

Найжвавіший конкурс — «Перетягування канату»!

Fizra_24

Наприкінці спортивної гри відбулося нагородження команд. Грамотою за І місце та солодким подарунком нагороджено команду групи М-11, грамотою за ІІ місце та солодким подарунком нагороджено команду групи МБ-12.

Fizra_26


 

Святкування Дня працівників сільського господарства.

17 листопада 2015 року в актовому залі Вовчанського технікуму сільського господарства ХНТУСГ імені Петра Василенка відбувся IMG_0109святковий концерт до Дня працівників сільського господарства.

На початку концерту усіх присутніх від імені адміністрації привітала головний бухгалтер — Кушнір Н.В.

Також на свято завітали вихованці дитячого садка, які подарували присутнім гарний настій, виконуючи веселі танці та cx_1пісні.

Не залиши без уваги і святкування Міжнародного дня студента, який традиційно святкується 17 листопада.  Старостам груп нового набору було вручено студентські квитки.

cx_10

Свято завершилося цікавою концертною програмою, яку підготували студенти разом з викладачами.

 

 

 

 

 

 


Довгоочікувана поїздка до м. Харкова

13 листопада 2015 року групи М-11 та МБ-12 (це групи нового набору) здійснили поїздку до Харкова. Студенти відвідали історичний музей, а потім — торгівельно-розважальний центр «Французький бульвар».

У музеї студенти уважно слухали цікаву розповідь екскурсовода про древні поселення, що знаходились на території сучасної Харківської області, а також про різні традиції та обряди трипільської культури; оглянули експозицію, прMuzeiисвячену знахідкам предметів побуту, прикрас та знарядь для бою часів древніх скіфів. Також студенти відвідали експозицію, присвячену Другій Світовій війні.

На фото студенти групи МБ-12 в холі музею.

Крім відвідування музею, було також заплановано поїздку до торгівельно-розважального центру «Французький бульвар», де всі із задоволенням каталися на ковзанах, роликах та грали в боулінг.

За усілякими розвагами, було непомітно як спливав час. Студенти були в захваті від поїздки і, повертаючись додому, всі були задоволені та виразили бажання ще раз повторити таку екскурсію.


Фінал чемпіонату Вовчанського технікуму ХНТУСГ

імені Петра Василенка з футболу.

10 листопада 2015 року відбувся фінал змагання з футболу серед студентів відділення 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». У фінал вийшли такі навчальні групи як: М-21, М-31, М-41, М-42. Перед початком гри фіналістів привітав директор Вовчанського технікуму Гречкін Юрій Володимирович.

DSC_0018

За третє місце змагалися команди груп М-21 і М-41. Матч тривав два тайми по 20 хвилин. Після двох таймів рахунок матчу був нічийним. У запеклій боротьбі, після серії пенальті перемогу здобула команда групи М-21 (студенти ІІ курсу).

На фото команда групи М-21 разом з куратором Посоховою В.О.

Команда групи М-21

 

За право посісти почесне перше місце змагалися команди груп М-31 і М-42. Навіть складні погодні умови не завадили спортсменам вийти на поле.

Серед глядачів на полі були присутні не тільки студенти, а і викладачі, які теж активно вболівали і підтримували гравців. На фото викладачі з командою групи М-42, яка посіла І місце.

IMG_3423_1

Викладач з командою групи М-42, яка посіла І місце.

Отже, переможцями турніру з футболу серед студентів відділення 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» стала команда групи М-42 (куратор Чигринов І.В., староста Сливченко Н.). Фото 1 — нагородження капітана команди групи М-42. Фото 2 — команда групи М-42.

IMG_0026 IMG_0036

 

 

ІІ місце — команда групи М-31 (куратор Никоненко В.А., староста Коц В.), ІІІ місце — команда групи М-21 (куратор Посохова В.О., староста Моргун М.)

Цікаві фрагменти матчу можна переглянути тут:


 

4 листопада 2015 року в Вовчанському технікумі ХНТУСГ відбулося відкрите заняття з фізики, в ньому приймали участь команди перших курсів.

Заняття проходило у вигляді змагань між групами М-11 та МБ-12, проводила його викладач фізики Струкова Марина Анатоліївна.

Членам журі дуже сподобалась така незвичайна пара, всі завдання були цікаві та дуже оригінальні. Дуже довго тривала боротьба між учасниками та вболівальниками, весь час переганяли одне одного, але перемогла дружба!

Обидві команди привітав весь технікум на лінійці та було вручено грамоти з призами.

Студенти виявили бажання ще не раз проводити такі веселі та пізнавальні пари, тому студентська рада та педагогічний колектив будуть в цьому активно допомагати.

P51104-151000 P51104-151034

 

 

 

 

 

 


 

5 листопада 2015 року у приміщенні гуртожитку Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка відбувся виховний захід  — «Запрошуємо на чаювання». У невимушеній, доброзичливій, майже домашній атмосфері в холі гуртожитку, який був святково прикрашений повітряними кульками, рушниками та друкованими висловами про чай,  за чашкою запашного чаю зустрілися мешканці гуртожитку та адміністрація технікуму.

Студенти з радістю сприйняли ідею про проведення такого заходу і активно залучилися до підготовки, тому  всі, хто мав змогу, принесли як атрибути для чаювання, так і смачне варення та мед. Допомогу у проведенні заходу надали  також профспілковий комітет технікуму та студентська Рада.

Викладачі, що готували захід, на початку «чаювання» провели для студентів невеличкий екскурс з історії чаю та етикету чаювання, розповіли цікаві легенди про виникнення чайного дерева  і запропонували студентам взяти участь у розважальній вікторині.

Згодом, всі присутні, в супроводі приємної музики та за неспішними розмовами, перейшли до чаювання.

Взагалі, від студентів надійшла пропозиція про те, щоб згодом повторити ще такий захід.

З метою прищеплення естетичних смаків студентська рада запропонувала адміністрації технікуму та педагогічному колективу організувати поїздку до міста Харкова, щоб студенти мали змогу відвідати театр, кінотеатр або інші розважальні заклади.


Так, 3 листопада 2015 року студенти груп М-21, Б-21 та М-41 здійснили екскурсію до міста Харкова. Відвідали каток у ТЦ «Французький Бульвар» та переглянули фільм «Еверест» в IMAX 3D.

Після закінчення сеансу студенти були під приємними, а водночас і сумними враженнями. Та реальна життєва історія, яка лягла в основу фільму «Еверест» зачепила кожного за живе. Це ще раз доводить, що дійсно підтримка одне-одного найважливіша за все. Почуття колективізму, довіри, підтримка, повага та наполеглива праця змінять Світ на краще!

Повертаючись додому студенти, як і завжди, почали планувати своє майбутнє. Виникло бажання відвідати Запорізьку Січ – о. Хортиця, Івано-Франківщину, Львів та Київ, адже наша Україна така гарна та багата гарними, визначними місцями!

Ми вважаємо, що той, хто має грандіозні плани має і мету в житті, а тому досягне таких вершин, які ставить перед собою!

Презентація групи Б-21.

Знайомтесь, група Б-21

Серед студентів 4-го курсу проходив конкурс «Кращий знавець сільськогосподарської техніки».