Студентське життя,  Студентське життя

Спартакіада студентської молоді

img_318320.10.2016 року на базі Вовчанського технікуму ХНТУСГ імені Петра Василенка проводилась спартакіада студентської молоді.

Її мета : популяризація фізичної культури та спорту в районі, залучення студентів до занять спортом.

В ній приймали участь студенти Вовчанського технікуму ХНТУСГ, медичного коледжу та Старосалтівського аграрного ліцею, загалом 72 студенти. Змагання проводились з таких видів спорту як: настільний теніс, шахи,шашки, волейбол (дівчата),легкоатлетична естафета 4 *100 м ( 2 дівчинки , 2 юнаки). Переможцями з видів спорту  стали команди:

VI.  Легкоатлетична естафета

У загальному підсумку переможцем Спартакіади  стала команда Вовчанського технікуму ХНТУСГ, ІІ місце   зайняла команда Медичного  коледжа, ІІІ місце – Старосалтівський аграрний ліцей.

Команди переможці нагороджені кубками та грамотами, а всі учасники медалями різних ступенів.

Нагородження проводили директор Вовчанського технікуму  ХНТУСГ Гречкін Ю.В., завідувач відділу освіти  Бережний А.М. та голова КЗОЗ  « Спорт для всіх» Світличний П.П.

Вітаємо переможців , бажаємо високих спортивних досягнень.