Студентське життя,  Студентське життя

Відкрите заняття

«ТРАКТОРИ І АВТОМОБІЛІ»

Особливе місце в удосконаленні навчально-виховного процесу і підвищення педагогічної майстерності викладача займають відкриті заняття.

Відкриті 4заняття відносяться до колективних форм методичної роботи. Вони допомагають колективно визначити і на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми і педагогічні засоби доцільно використати при вивченні  тем  дисципліни. Взаємовідвідування викладачами занять — має істотне значення у підвищенні педагогічної майстерності викладачів.

22.09.2016 викладачем Захаровим Дмитром Анатолійовичем було проведено відкрите заняття з навчальної практики «Трактори і автомобілі».

 Під час заняття студенти групи М-32 показали набуті вміння та навички при виконанні практичних вправ щодо тем: рульове курування тракторів і автомобілів, трансмісія колісних тракторів, трансмісія автомобілів, гальмівні системи, ходова частина колісних тракторів і автомобілів та  закріпили теоретичні знання на практиці.

Під час заняття викладачем була продемонстрована методика оцінки знань студентів за допомогою комп’ютерного тестування. Це дає змогу перевірити значний об’єм вивченого матеріалу за малий проміжок часу і швидко діагностувати володіння навчальним матеріалом всіх студентів.

Під час обговорення викладачі та майстри виробничого навчання, які були присутні на занятті, відзначили добру психологічну атмосферу, вміння викладача роз’яснити складний матеріал зрозумілою для студентів мовою. Викладачем були використані різні методичні прийоми для досягнення поставленої мети. Заняття було проведено на високому методичному рівні.

Традиція проведення відкритих занять позитивно впливає на мікроклімат у колективі, збагачення професійного досвіду колег, урізноманітнення і пожвавлення навчального процесу.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *