Новини

ВОВЧАНСЬКИЙ КОЛЕДЖ НА МІЖОБЛАСНІЙ НАРАДІ

23-24 вересня р. 2021 в м. Суми відбулася Міжобласна нарада викладачів української філології ЗФПО Сумської області. Захід був масштабним, цікавим, творчим та містив цілу низку різноманітних тематичних заходів, а саме: в рамках наради за темою «Народознавство та краєзнавство на заняттях української мови, української літератури та світової літератури» учасники мали змогу не лише обмінятися досвідом, але й відвідати виставку «Сучасна українська вишивка», підготовлену викладачами ВСП «Охтирський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету», а також ознайомитися з народознавчими пам’ятками: Більське городище в с. Більськ Полтавської області, музей «Українського весілля» с. Великі Будища Полтавської області, Національний музей гончарства, с. Опішне Полтавської області.

Крім того, учасники з різних областей мали нагоду ознайомитися з матеріально-технічною базою ВСП «Машинобудівний коледж Сумського державного університету». Екскурсію по Навчально-виробничому центру дуальної освіти коледжу, в якому можна було побачити сучасне високотехнологічне обладнання, проводив Голова ради директорів ЗФПО пан Микола Антиков.

Завершальним заходом була участь у відкритому навчально-виховному заході «Пісня про рушник» в рамках проєкту «Досвід в основі педагогічного розвитку» на базі Сумського фахового коледжу економіки і торгівлі.

На семінарі були присутні фахівці з української філології з різних куточків України: Львів, Полтава, Конотоп, Остер тощо. Харківщину представляла заступник голови обласного методичного об’єднання викладачів української філології Харківщини методист ВСП «Вовчанський фаховий коледж ДБТУ» Тетяна Бондарєва, к.ф.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, член Української Академії Акмеології.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *